C ześć! Nazywam się Agata Pastuchow,  przez kilkanaście lat wbita w drogi garnitur i w buty na wysokim obcasie pięłam się po szczeblach korporacyjnej kariery. Kilka lat temu postanowiłam zmienić swoje życie bo wydawało mi się, że pisanie jest moją największą pasją, która da mi wieczne szczęście.

Włożyłam trampki, wygodnie dżinsy i wydawało mi się, że zawojuje świat. Na tej drodze okazało się jednak, że o ile rzeczywiście lubię pisać to nie chcę tak spędzić swojego życia. Tworzyłam swojego bloga ale brakowało mi w nim pasji i zacięcia.

Zawsze byłam silną kobietą zarówno fizycznie i psychicznie. Życie mnie jednak nie oszczędzało i gdy w pewnym trudnym dla mnie momencie stanęłam ponownie po wielu latach przed sztangą zrozumiałam, że stara miłość nigdy nie rdzewieje, a sport jest tym czymś co powoduje, że krew mocniej krąży mi w żyłach.

Pomimo wielkiego zamiłowania do sportu jestem zwykłą kobietą z ogromną słabością do słodyczy, cellulitem na udach i przekonaniem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Codziennie rano przekonuję się jak bardzo jestem niedoskonała i jak bardzo za tą niedoskonałość się lubię.

Spędziłam wiele czasu przekonując swoją własną głowę, że nie muszę być dziewczyną z okładki i moja zwyczajność jest naprawdę wyjątkowa. Chcę tworzyć miejsce dla wszystkich zwyczajnych i niedoskonałych ludzi, którzy mają dość pogoni za ciągłym byciem swoją lepszą wersją siebie.

W styczniu 2017 roku zdałam egzamin dla trenerów CrossFit Level 1 i coraz bardziej podoba mi się również trenowanie ludzi. Życie pisze czasem bardzo różne scenariusze, a ja jestem właśnie w podróży przez życie w nieznane.

Jestem sobą i witam was w moim świecie, bądźmy w kontakcie!